logo.png

#zobaczJAKim OSOBOM POMAGAMY

Beneficjentem akcji" Jeans for a better world" są uczennice szkół średnich na Wyspach Zielonego Przylądka, a konkretniej ze szkoły im. José Augusto Pinto w Mindelo, na wyspie São Vicente i szkoły im. Januário Leite w Eito na wyspie Santo Antão. Zobacz teraz, jak dziewczyny opowiadają o sobie, swojej edukacji i planach na przyszłość. 

Nazywam się Manuela, mam 14 lat i uczę się w szkole średniej José Augusto Pinto. W przyszłości chciałabym być dentystką. Uważam, że edukacja jest niezbędna, aby w przyszłości zdobyć dobrą pracę. Wykształcenie jest ważne dla wszystkich, zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Nazywam się Eliane, mam 18 lat i uczę się w szkole średniej José Augusto Pinto. Moim zdaniem, edukacja jest istotna, bo poprzez edukację możemy kreować w społeczeństwie kluczowe wartości, takie jak szacunek czy solidarność. Wykształcenie jest ważne dla kobiet, bo dzięki niemu mogą mieć większy wpływ na społeczeństwo.

Nazywam się Missiara, mam 14 lat i uczę się w szkole średniej José Augusto Pinto. Moim marzeniem jest zostać lekarką chirurgiem. Uważam, że zdobycie wykształcenia ma fundamentalne znaczenie w przypadku kobiet, bo dzięki niemu mogą być niezależne, zdobyć odpowiednią pracę i walczyć o swoje prawa. A to jest ważne nie tylko dla kobiet, ale także dla wszystkich ludzi.

TO NIE WSZYSTKIE DZIEWCZĘTA, KTÓRYCH EDUKACJĘ WSPIERAMY DZIĘKI NASZEJ AKCJI. CHCIELIŚMY PRZEDSTAWIĆ TOBIE JAKIE SĄ TO OSOBY I POKAZAĆ JAK WAŻNY JEST DLA NICH PROJEKT "JEANS FOR A BETTER WORLD". A TERAZ... 

#zobaczJAK

Narzędzia krawieckich
DZIAŁA NASZA AKCJA, JEANS FOR BETTER WORLD
ZOBACZ