top of page
logo.png
Screenshot 2019-02-21 at 11.45.07.png

#zobaczJAK

wejsc do akcji

Zauważ, że nie chcemy naszą akcją sprawić, aby nasze ulubione jeansy stały się "passe". Nie o to nam chodzi. Naszym celem jest edukowanie, przekazanie wiedzy o tym, jak jeansy mogą zmieniać życie innych ludzi, jak są produkowane i jak mogą być, przez nas wszystkich "noszone inaczej". Lepiej, bezpieczniej. Spróbujmy więc razem, przekazać tą wiedzę dalej, aby inni też... zobaczyli.

j4bw 3.png

,

,

1

Na stronach, które tu przeglądasz, umieściliśmy przycisk "poleć". A zatem - polecaj tę akcję. Niech wiedza tu zawarta się rozprzestrzenia.

2

Polub naszą stronę na Facebooku. Tam informujemy o przebiegu akcji, o jej kolejnych etapach, o tym, co udało nam się, dzięki niej osiągnąć. Bądź z nami w kontakcie.

3

Od początku kwietnia, na naszych stronach pojawią się pierwsze produkty pochodzące z przetworzonych jeansów... Kup je dla siebie, dla przyjaciół, w prezencie. 

kosz.jpg
plecak.jpg
koko.jpg

4

Koniec kwietnia to aukcja, na której prezentowane będą jedyne w swoim rodzaju produkty pochodzące z przetworzonych jeansów. To też mnóstwo gości i licytacja prezentowanych tam przedmiotów. Zapraszamy Cię do wzięcia w niej udziału. Jak? O tym wszystkim dowiesz się z tych stron, lub naszego Fanpage'a.

TYLKO TYLE, ALE TEŻ - AŻ TYLE. CHCEMY, ABYŚ RÓWNIEŻ

I TY MÓGŁ BYĆ MAŁĄ, ZARAZEM WIELKĄ I NIEZASTĄPIONĄ CZĘŚCIĄ TEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA! DLATEGO BĘDZIEMY WDZIĘCZNI JEŚLI WŁĄCZYSZ SIĘ W AKCJĘ ORAZ PRZEKAŻESZ TĘ WIADOMOŚĆ RÓWNIEŻ OSOBOM Z KRĘGU TWOICH ZNAJOMYCH. PRZESZLIŚMY RAZEM PRZEZ PIERWSZY ETAP ZBIÓRKI JEANSÓW, TYM SAMYM MOŻEMY REALIZOWAĆ KOLEJNY, ALE TO WSZYSTKO DZIĘKI TOBIE. WIERZYMY,

ŻE WSPÓLNIE MOŻEMY ZDZIAŁAĆ WIELE

I DOPROWADZIĆ DO PRAWDZIWEGO SUKCESU!

#zobaczJAK

bottom of page