logo.png

#zobaczJAK

przetwarzamy jeansy

Proces przetwarzania jeansów jest kilkuetapowy. Najpierw wszystkie jeansy trzeba oczyścić - uprać. Później trzeba jeansy przejrzeć i posortować, w zależności od koloru, składu, możliwych zastosowań. Z dużych, męskich spodni można uzyskać duże kawałki jeansu, idealne np. na plecak. Kieszenie ze spodni świetnie sprawdzają się jako kieszonki w recyklingowych torbach. Możliwości jest całe mnóstwo. Pierwsze gotowe produkty, będziemy pokazywać Wam na naszym profilu facebookowym, a już teraz zaprezentujemy tych, którzy wytwarzają z jeansów prawdziwe cuda.

Magda z firmy TRASHKI jest z nami już od 2 lat. Na co dzień zajmuje się upcyclingiem, szyciem toreb i innych akcesoriów z materiałów pochodzących z odzysku: banerów reklamowych, dętek rowerowych, flag, poduszek i wszelkich odzyskanych tekstyliów. W ramach naszej akcji Magda przygotowuję plecaki inspirowane workiem żeglarskim i pufę.

Większość działań życiowych Joli od czasu studiów zorientowana jest wokół działań kreatywnych. Skończyła studia na dwóch kierunkach: projektowanie mody i grafika. Później była produkcja filmowa, współtworzenie marki odzieżowej i social media marketing. Rękodzieło to pasja Joli, dla nas więc przygotuje kosze wyplecione techniką szydełkową z jeansowej przędzy

Sami oczywiście nie pierzemy jeansów, które do nas trafiają. Zajmuje sie tym FraniaCafe - czyli samoobsługowa pralnia krakowska, w której oprócz prania, można jeszcze wypić pyszną kawę. 

FIRM I PRZYJACIÓŁ, KTÓRZY POMAGAJĄ NAM W ORGANIZOWANIU AKCJI MAMY JESZCZE WIELU - MARUNA, FUNDACJA EKOMINI I INNYCH. ONI JUŻ SĄ ZNAMI, A ZATEM...

#zobaczJAK

MOŻNA ZAANGAŻOWAĆ SIĘ W TĄ AKCJĘ

POMOC

Poznaj nas :) Dołącz do KOKOworld na FB, instagramie oraz Pintereście!

KOKOworld

DOŁĄCZ DO NAS

Dołącz do nas. Najlepsze rabaty zawsze na newsletterze.

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. KOKOworld

KOKOnewsletter

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now